classiera loader

Podmienky

Podmienky u┼ż├şvania slu┼żieb port├ílu www.koronabazar.sk

1.┬áwww.koronabazar.sk s├║ internetov├ę str├ínky prev├ídzkovan├ę spolo─Źnos┼ąou MH PROFIT s. r. o. so s├şdlom: Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava ÔÇô mestsk├í ─Źas┼ą Star├ę Mesto, Slovensk├í republika, I─îO: 52 747 361 ─Ćalej len prev├ídzkovate─ż.

2.┬áPort├íl www.koronabazar.sk umo┼ż┼łuje bezplatne zverej┼łova┼ą a vyh─żad├íva┼ą ponuky tovaru, slu┼żieb a in├ęho majetku s├║kromn├Żch os├┤b a podnikate─żsk├Żch subjektov, ─Ćalej len u┼ż├şvate─żov. U┼ż├şvatelia nesm├║ inzerova┼ą priamo svoju podnikate─żsk├║ ─Źinnos┼ą. Tovar sa m├┤┼że inzerova┼ą iba celkom konkr├ętne, tj. po jednom kuse, jednej farby, tvaru, typu a ve─żkosti.

Na inzertnom portály www.koronabazar.sk je zakázaná nasledovná inzercia:
(Tento z├íkaz plat├ş bez oh─żadu na platen├ę a topovan├ę inzer├íty.)

 • webovej str├ínky a loga firmy, nadmern├ę mno┼żstvo hviezdi─Źiek, v├Żkri─Źn├şkov a podobn├Żch znakov (a to ako v texte inzer├ítu, tak na mieste obr├ízku alebo cez obr├ízok), or├ímovanie obr├ízkov;
 • chudnutia;
 • Multilevel a prov├şznych syst├ęmov;
 • Emailingu a in├Żch bezpr├ícnych z├írobkov;
 • pr├íce s poplatkom vopred;
 • kop├şrovania diskiet, CD, DVD;
 • firemnej ─Źinnosti a tovaru na objedn├ívku (v sekcii slu┼żby plat├ş v├Żnimka na pon├║kanie slu┼żieb, ponuka nov├ęho tovaru je zak├ízan├í aj tu);
 • opakovan├ę inzercie st├íle rovnak├ęho nov├ęho tovaru;
 • neobmedzen├ę mno┼żstvo tovaru;
 • tovar k├║pen├Ż iba za ├║─Źelom ─Ćal┼íieho predaja (z├írobku);
 • k├│pi├ş, napodoben├şn;
 • chip tuningu, powerboxov, diagnostick├Żch s├íd, antiradarov, a pod.;
 • dokladov a technick├Żch preukazov;
 • pohonn├Żch hm├┤t;
 • v├Żkupu;
 • erotick├Żch inzer├ítov, erotick├Żch pom├┤cok;
 • livechatu, pr├íca spolo─Źnice, tane─Źnice, konzumentky a hostesky v zahrani─Ź├ş;
 • eKn├şh;
 • zoznamu k─ż├║─Źov├Żch slov, text inzer├ítov mus├ş d├íva┼ą zmysel;
 • liekov a potravinov├Żch doplnkov;
 • cigaret, e-cigaret, tab├íku, alkoholu;
 • bitcoinov, litecoinov, minerov.
 • hern├Żch ├║─Źtov.
 • mrtv├Żch zvierat.

Pri vlo┼żen├ş ponuky zamestnania alebo brig├ídy sa vy┼żaduj├║ nasleduj├║ce ├║daje:

 • n├ízov a predmet firmy
 • minim├ílne po┼żiadavky na ┼żiadate─ża
 • predmet pr├íce

3.┬áSlu┼żby www.koronabazar.sk s├║ u┼ż├şvate─żom poskytovan├ę zadarmo. V├Żnimku tvor├ş spoplatnenie a topovanie inzer├ítov.

4.┬áPrev├ídzkovate─ż si vyhradzuje pr├ívo vykona┼ą nevyhnutn├ę zmeny v inzer├íte, pr├şpadne inzer├ít v├┤bec nezverejni┼ą, pr├şpadne inzer├ít odstr├íni┼ą, ak bude v rozpore s platn├Żmi z├íkonmi Slovenskej republiky, podmienkami www.koronabazar.sk alebo dobr├Żmi mravmi.

5.┬áPrev├ídzkovate─ż m├í pr├ívo zmaza┼ą inzer├ít pokia─ż je inzer├ít vlo┼żen├Ż do nespr├ívnej sekcie s oh─żadom na text inzer├ítu alebo inzer├ít bud├ş dojem, ┼że u┼ż├şvate─żom je in├í pr├ívnick├í alebo fyzick├í osoba. Prev├ídzkovate─ż m├í pr├ívo zmaza┼ą inzer├ít aj pri podozren├ş, ┼że inzer├ít odporuje podmienkam www.koronabazar.sk.

6.┬áVlo┼żen├Ż inzer├ít bude bezplatne zverejnen├Ż po dobu 1 mesiaca. Po tejto lehote bude automaticky vymazan├Ż spolo─Źne so v┼íetk├Żmi ├║dajmi, ktor├ę u┼ż├şvate─ż pri zad├ívan├ş uviedol. Maxim├ílny po─Źet inzer├ítov pridan├Żch jedn├Żm u┼ż├şvate─żom je 50.

7.┬áU┼ż├şvate─ż si je vedom├Ż toho, ┼że pokia─ż bude chcie┼ą inzer├ít odstr├íni┼ą pred uplynut├şm doby zverejnenia, mus├ş tak u─Źini┼ą s├ím po prihl├ísen├ş sa do svojho ├║─Źtu.

8.┬áPrev├ídzkovate─ż iba sprostredkov├íva kontakt mezi pred├ívaj├║cim a kupuj├║cim a nepreber├í tak ┼żiadne z├íruky za kvalitu, p├┤vod, dodanie, odobranie, zaplatenie alebo upotrebite─żnos┼ą pon├║kan├Żch vec├ş.

9.┬áPrev├ídzkovate─ż nenesie zodpovednos┼ą za zneu┼żitie osobn├Żch d├ít u┼ż├şvate─ża uveden├Żch v inzer├íte, alebo z├şskan├Żch neleg├ílnym preniknut├şm do syst├ęmu str├ínok tre┼ąou osobou. U┼ż├şvate─ż s├║hlas├ş s anonymn├Żm vyu┼żit├şm registra─Źn├Żch a ┼ítatistick├Żch ├║dajov.

10.┬áPrev├ídzkovate─ż nezodpoved├í za ─Źinnos┼ą u┼ż├şvate─żov slu┼żieb www.koronabazar.sk ani za sp├┤sob ak├Żm slu┼żby www.koronabazar.sk vyu┼ż├şvaj├║. Spr├ívca nenesie ┼żiadnu zodpovednos┼ą za pr├şpadn├ę zneu┼żitie slu┼żieb port├ílu u┼ż├şvate─żmi ─Źi tret├şmi osobami.

11.┬áPrev├ídzkovate─ż nenesie ┼żiadnu zodpovednos┼ą za ┼íkody, ktor├ę by u┼ż├şvate─żom alebo tret├şm osob├ím priamo, nepriamo ─Źi n├íhodne vznikli v d├┤sledku nebo v s├║vislosti s vyu┼ż├şvan├şm slu┼żieb www.koronabazar.sk. Nezodpoved├í za ┼íkody, ktor├ę by u┼ż├şvate─żom alebo tret├şm osob├ím vznikli v d├┤sledku nemo┼żnosti vyu┼ż├şvania slu┼żieb www.koronabazar.sk alebo v priamej ─Źi nepriamej s├║vislosti s touto skuto─Źnos┼ąou.

12.┬áInzerent zodpoved├í za to, ┼że obsahom inzer├ítu a / alebo fotografiami ─Źi in├Żmi s├║bormi pripojen├Żmi k inzer├ítu nebud├║ dotknut├ę pr├íva tret├şch os├┤b. Prev├ídzkovate─ż za z├ísahy do pr├ív tret├şch os├┤b zo strany inzerenta nezodpoved├í.

13.┬áZa obsah Inzer├ítu zodpoved├í inzerent. Prev├ídzkovate─ż nenesie ┼żiadnu zodpovednos┼ą za obsah Inzer├ítu. Inzerent je povinn├Ż pri zad├ívan├ş inzer├ítu dodr┼żiava┼ą tieto podmienky a pr├şslu┼ín├ę pr├ívne predpisy.

14.┬áV pr├şpade, ┼że Inzerent pripoj├ş k Inzer├ítu fotografie, ktor├Żch je autorom, ude─żuje okamihom vlo┼żenie inzer├ítu na server ─Źi v r├ímci mobilnej aplik├ície prev├ídzkovate─żovi bezodplatn├║ nev├Żhradn├║ licenciu na pou┼żitie fotografi├ş, a to na dobu zverejnenie Inzer├ítu na serveri ─Źi v r├ímci mobilnej aplik├ície a ku sp├┤soby pou┼żitia v s├║lade s ur─Źen├şm servera a mobiln├ę aplik├ície a v s├║lade s t├Żmito podmienkami.

15.┬áInzerent nesmie k inzer├ítu prip├íja┼ą fotografie z inzer├ítov in├Żch predajcov origin├ílne uroben├Żch na pred├ívanom tovare.

16.┬áPrev├ídzkovate─ż prehlasuje, ┼że sa vedeniu slu┼żieb www.koronabazar.sk venuje a bude venova┼ą s vynalo┼żen├şm maxim├ílneho ├║silia a s odbornou starostlivos┼ąou, tak aby minimalizoval v┼íetky pr├şpadn├ę rizik├í, ktor├ę by pri riadnom vyu┼ż├şvan├ş slu┼żby www.koronabazar.sk mohli vznikn├║┼ą u┼ż├şvate─żom ─Źi tret├şm osob├ím.

17.┬áPrev├ídzkovate─ż je opr├ívnen├Ż bez s├║hlasu u┼ż├şvate─żov a aj bez ich predch├ídzaj├║ceho ozn├ímenia slu┼żby Port├ílu upravova┼ą alebo inovova┼ą.

18.┬áNa zobrazovanie rekl├ím n├ív┼ítevn├şkom na┼íich webov├Żch str├ínok vyu┼ż├şvame slu┼żby reklamn├Żch spolo─Źnost├ş tretej strany. Tieto spolo─Źnosti m├┤┼żu pou┼żi┼ą inform├ície (neobsahuj├║ce va┼íe meno, adresu, e-mailov├║ adresu alebo telef├│nne ─Ź├şslo) o va┼íich n├ív┼ítev├ích na t├Żchto a in├Żch webov├Żch str├ínkach s cie─żom poskytn├║┼ą reklamy o tovaroch a slu┼żb├ích, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║.

19.┬áTieto podmienky nadob├║daj├║ platnos┼ą a ├║─Źinnos┼ą v okamihu ich zverejnenia. Prev├ídzkovate─ż si vyhradzuje pr├ívo tieto podmienky zmeni┼ą.

Spracovanie osobn├Żch ├║dajov

1.┬áPrev├ídzkovate─ż postupuje pri spracovan├ş osobn├Żch ├║dajov v s├║lade s nariaden├şm Eur├│pskeho parlamentu a Rady (E├Ü) ─Ź. 2016/679 o ochrane fyzick├Żch os├┤b pri spracovan├ş osobn├Żch ├║dajov a vo─żnom pohybe t├Żchto ├║dajov (v┼íeobecn├ę nariadenie o ochrane osobn├Żch ├║dajov), z├íkonom ─Ź . 101/2000 Zb. o ochrane osobn├Żch ├║dajov a z├íkonom, ktor├Ż tento z├íkon v zmysle vykonan├ş vy┼í┼íie uveden├ęho nariadenia nahrad├ş, z├íkonom ─Ź. 480/2004 b., o niektor├Żch slu┼żb├ích informa─Źnej spolo─Źnosti, z├íkonom ─Ź. 127/2005 Zb. o elektronick├Żch komunik├íci├ích a ─Ćal┼í├şmi pr├ívnymi predpismi na ochranu osobn├Żch ├║dajov.

2.┬áNa ├║─Źely u┼ż├şvania slu┼żby Port├ílu a Mobiln├ę aplik├ície Inzerentom a Z├íujemcom, najm├Ą vkladanie Inzer├ítov a sprostredkovanie kontaktu medzi Inzerentom a Z├íujemcom, je Prev├ídzkovate─ż opr├ívnen├Ż spracov├íva┼ą osobn├ę ├║daje Inzerenta a Z├íujemca alebo osobn├ę ├║daje poskytnut├ę ─Źi zadanej Inzerentom ─Źi Z├íujemcom pri u┼ż├şvan├ş Servera (najm├Ą ur─Źen├şm, popisn├ę a faktura─Źn├ę ├║daje).

3.┬áTak├ęto spracovanie osobn├Żch ├║dajov je z├íkonn├ę, preto┼że je nevyhnutn├ę pre v├Żkon zmluvy, na z├íklade ktorej Inzerent a Z├íujemca u┼ż├şvaj├║ slu┼żby Port├ílu a Mobiln├ę aplik├ície, a ktorej zmluvnou stranou je Inzerent alebo Z├íujemca, ako subjekt osobn├Żch ├║dajov.

4.┬áV konkr├ętnych pr├şpadoch m├┤┼że Prev├ídzkovate─ż spracov├íva┼ą osobn├ę ├║daje nad r├ímec ─Źl. 2. a 3. Podmienok, ak je tak├ęto spracovanie nevyhnutn├ę na ├║─Źely opr├ívnen├Żch z├íujmov Prev├ídzkovate─ża alebo tret├şch os├┤b, a to v┼żdy v s├║lade so z├íkonn├Żmi po┼żiadavkami na spracovanie osobn├Żch ├║dajov.

5.┬áU┼ż├şvate─ż s├║hlas├ş v zmysle z├íkona o niektor├Żch slu┼żb├ích informa─Źnej spolo─Źnosti s t├Żm, ┼że Prev├ídzkovate─ż je opr├ívnen├Ż zasiela┼ą u┼ż├şvate─żovi ak├ęko─żvek spr├ívy, obsahuj├║ce inform├ície o novink├ích, ktor├ę www.koronabazar.sk pon├║ka.

6.┬áV┼íetky inform├ície o vkladan├Żch inzer├ítoch, emailoch, telef├│noch s├║ po pol roku od vlo┼żenia vymazan├ę. Platobn├ę ├║daje, fakt├║ry s├║ archivovan├ę po dobu troch rokov.

U┼ż├şvanie API

API pre priame napojenie www.koronabazar.sk je mo┼żn├ę u┼ż├şva┼ą len so s├║hlasom www.koronabazar.sk, v opa─Źnom pr├şpade je aplik├ícia alebo u┼ż├şvatelia u┼ż├şvaj├║c├ş tak├ęto aplik├ície blokovan├ş. Za pou┼ż├şvanie neofici├ílne napojen├Żch aplik├íci├ş nenesie www.koronabazar.sk ┼żiadnu zodpovednos┼ą (nenesie zodpovednos┼ą za takto pren├í┼ían├ę osobn├ę ├║daje).

Vyu┼ż├şvanie neofici├ílnych aplik├íci├ş (app pre Android, IOS, Windows), ktor├ę maj├║ za ├║─Źel zobrazova┼ą inzer├íty obdobne ako webov├Ż prehliada─Ź alebo maj├║ za ├║─Źel funkciu prid├ívanie inzer├ítov je v rozpore s pou┼ż├şvan├şm webu a n├í┼ího API.