classiera loader

GDPR

Z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov

www.koronabazar.sk s├║ internetov├ę str├ínky prev├ídzkovan├ę spolo─Źnos┼ąou MH PROFIT s. r. o. so s├şdlom: Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava ÔÇô mestsk├í ─Źas┼ą Star├ę Mesto, Slovensk├í republika, I─îO: 52 747 361 ─Ćalej len prev├ídzkovate─ż.

Spracovanie osobn├Żch ├║dajov

1. Prev├ídzkovate─ż postupuje pri spracovan├ş osobn├Żch ├║dajov v s├║lade s nariaden├şm Eur├│pskeho parlamentu a Rady (E├Ü) ─Ź. 2016/679 o ochrane fyzick├Żch os├┤b pri spracovan├ş osobn├Żch ├║dajov a vo─żnom pohybe t├Żchto ├║dajov (v┼íeobecn├ę nariadenie o ochrane osobn├Żch ├║dajov), z├íkonom ─Ź . 101/2000 Zb. o ochrane osobn├Żch ├║dajov a z├íkonom, ktor├Ż tento z├íkon v zmysle vykonan├ş vy┼í┼íie uveden├ęho nariadenia nahrad├ş, z├íkonom ─Ź. 480/2004 b., o niektor├Żch slu┼żb├ích informa─Źnej spolo─Źnosti, z├íkonom ─Ź. 127/2005 Zb. o elektronick├Żch komunik├íci├ích a ─Ćal┼í├şmi pr├ívnymi predpismi na ochranu osobn├Żch ├║dajov.

2. Na ├║─Źely u┼ż├şvania slu┼żby Port├ílu a Mobiln├ę aplik├ície Inzerentom a Z├íujemcom, najm├Ą vkladanie Inzer├ítov a sprostredkovanie kontaktu medzi Inzerentom a Z├íujemcom, je Prev├ídzkovate─ż opr├ívnen├Ż spracov├íva┼ą osobn├ę ├║daje Inzerenta a Z├íujemca alebo osobn├ę ├║daje poskytnut├ę ─Źi zadanej Inzerentom ─Źi Z├íujemcom pri u┼ż├şvan├ş Port├ílu (email, telef├│n, ip adresa, cookie, inzertn├ę ID pri mobilnej aplik├ícii, popisn├ę a faktura─Źn├ę ├║daje u platieb).

3. Tak├ęto spracovanie osobn├Żch ├║dajov je z├íkonn├ę, preto┼że je nevyhnutn├ę pre v├Żkon zmluvy, na z├íklade ktorej Inzerent a Z├íujemca u┼ż├şvaj├║ slu┼żby Port├ílu a Mobiln├ę aplik├ície, a ktorej zmluvnou stranou je Inzerent alebo Z├íujemca, ako subjekt osobn├Żch ├║dajov.

4. V konkr├ętnych pr├şpadoch m├┤┼że Prev├ídzkovate─ż spracov├íva┼ą osobn├ę ├║daje nad r├ímec ─Źl. 2. a 3. Podmienok, ak je tak├ęto spracovanie nevyhnutn├ę na ├║─Źely opr├ívnen├Żch z├íujmov Prev├ídzkovate─ża alebo tret├şch os├┤b, a to v┼żdy v s├║lade so z├íkonn├Żmi po┼żiadavkami na spracovanie osobn├Żch ├║dajov.

5. U┼ż├şvate─ż s├║hlas├ş v zmysle z├íkona o niektor├Żch slu┼żb├ích informa─Źnej spolo─Źnosti s t├Żm, ┼że Prev├ídzkovate─ż je opr├ívnen├Ż zasiela┼ą u┼ż├şvate─żovi ak├ęko─żvek spr├ívy, obsahuj├║ce inform├ície o novink├ích, ktor├ę www.koronabazar.sk pon├║ka.

6. Na zobrazovanie rekl├ím n├ív┼ítevn├şkom na┼íich webov├Żch str├ínok vyu┼ż├şvame slu┼żby reklamn├Żch spolo─Źnost├ş tretej strany. Tieto spolo─Źnosti m├┤┼żu pou┼żi┼ą inform├ície (neobsahuj├║ce va┼íe meno, adresu, e-mailov├║ adresu alebo telef├│nne ─Ź├şslo) o va┼íich n├ív┼ítev├ích na t├Żchto a in├Żch webov├Żch str├ínkach s cie─żom poskytn├║┼ą reklamy o tovaroch a slu┼żb├ích, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║.

7. V┼íetky inform├ície o vkladan├Żch inzer├ítoch, emailoch, telef├│noch s├║ po pol roku od vlo┼żenia vymazan├ę. Platobn├ę ├║daje, fakt├║ry s├║ archivovan├ę po dobu troch rokov.

Kontakt: info@koronabazar.sk